Anasayfa » Nasıl Yapılır

Babet Süsleme

21 Mayıs 2013 Bu Haber 1.819 kez okundu Yorum Yok

Babet nasıl süslenir? Renkli taşlarla babet süsleme tekniklerini ve süslenmiş örnek babet modelleri sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Renkli taşlarla babet süslemek için ihtiyacımız olan malzemeler şu şekildedir.

Öncelikle babetimizi hazır edelim. Babetimizin düz bir model olması süslerin üzerinde hoş görünmesini sağlayacaktır. Babet her ne kadar düz ve sade olsa da bizim yapıştıracağımız süslü taşlar sonrasında çok hoş bir görünüme sahip olacaktır.

Renkli taşlarımızı hazır edelim. Bu taşları tuhafiyeler de ya da takı malzemeleri takılan dükkanlar da bulabilirsiniz.

Silikon tabancası mutlaka olmalıdır arkadaşlar. Çünkü bu renkli taşları silikon tabancası ile yapıştıracağız.

Dilerseniz taşları dikmek için yan kısımlarında delikler mevcutsa, iğne iplik yardımı ile taşları önce kumaşa dikip, ardından babet üzerine yapıştırabiliriz.

İstediğimiz renkte taşları öncelikle babetin yanında bir alanda yere dizelim. Görünüşe karar verdikten sonra iki tarafı da eşit şekilde süsleyecek şekilde renkli taşlarımızı silikon tabancası ile yapıştırmaya başlayalım. Renkli taşlarla babet süsleme işlemi bu şekildedir. Görüldüğü üzere çok kolay ve zahmetsiz bir işlemdir. Elimizde malzemeleri hazır ettiğimizde gerisi zevkimize kalıyor ve hiç zorlanmadan kolayca süslemeye işlemini yapabiliyoruz.

Anahtar Kelimeler; babet süsleme, evde babet süsleme

Benzer Haberler

  1. Gelin Babeti
Etiketler:

Degerli Yorumlarinizi Eksik Etmeyiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2013 ~ Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik, reklam veya öneri, şikayet yada herhangi bir isteğiniz varsa sitenin sağ üstündeki iletişim formunu kullanabilirsiniz.