Anasayfa » Pantolon Modelleri

Bol Kesim Kot Pantolon Modelleri

18 Mayıs 2013 Bu Haber 3.742 kez okundu Yorum Yok

Bol kesim pantolon modelleri örnekleri ve bol kesim pantolonları hangi durumlarda, hangi vücut yapısına uygun kadınların giyebileceği anlatılıyor.

Bol kesim pantolon tercih edecek kadınların bir kere bel, kalça ve bacak kısmı arasında bir oran olması gerekiyor. Kalça kısmı çok fazla geniş olan kadınlar eğer bol paça bir pantolon tercih ederlerse, aşağı doğru çok geniş bir hacimde görünecekleri için çok daha geniş bir görüntü sergileyeceklerdir. Diğer yandan bu pantolon modelleri günlük kullanıma daha uygun olan pantolonlardır. Gece davetleri veya akşam gezmeleri için çok uygun kaçmamaktadır.

Çok fazla zayıf olan ve zayıflığından şikayet eden kadınların bol pantolon giymeleri kendilerini 1 veya 2 bedene kadar daha büyük gösterecekleri için bir stil hilesi olarak ta düşünebiliriz.

Özellikle boyu çok uzun olan kadınların bol paça ve yere kadar değen pantolonları tercih etmeleri kendilerini daha uzun gösterecektir. Bu sebeple orta boy ölçülerindeki kadınların bu tipteki pantolonları tercih etmeleri gerekiyor.

Anahtar Kelimeler; yhs-fh_lsonsw, bol pantolon kombinleri, bol pantolon modelleri, bol paça pantolon kombinleri, bol kesim kot pantolon modelleri, geniş pantolon modelleri, tesettür kot pantolon modelleri, bol kesim kotlar, tesettür kot pantolon, bol kesım pantolon, bol kesim kot pantolon

Benzer Haberler

  1. Dar Kesim Pantolon
  2. Düşük Bel Jean Modelleri
  3. 2013 Yaz Pantolon Modası ve Modelleri
  4. Renkli Jean Kombinleri
Etiketler:

Degerli Yorumlarinizi Eksik Etmeyiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2013 ~ Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik, reklam veya öneri, şikayet yada herhangi bir isteğiniz varsa sitenin sağ üstündeki iletişim formunu kullanabilirsiniz.