Anasayfa » Moda

Kasket Şapka Modelleri

12 Mayıs 2013 Bu Haber 1.415 kez okundu Yorum Yok

Kasket şapka modelleri ve bu tür şapkaların hangi yüz ve saç türlerine yakıştığı hakkında bilgiler. Hangi kıyafete, hangi tür kasket şapka yakışır?

Hangi Tipteki Bayanlara Kasket Şapka Yakışır?
Kasketler daha ince ve zayıf tiplerin kullanması gereken şapkalardır. Daha yuvarlak yüzleri olanların bu şapkaları kullanması sakıncalıdır. Çünkü şapka tepeden bastığından dolayı sizi daha yuvarlak hatlı ve şişman gösterir. Ayrıca uzun saçlılara ve uzun boylulara daha çok yakışır. Eğer çok kısa saçlıysanız, bu şapkaları takmamayı tercih edebilirsiniz. Çünkü zaten erkeksi bir şapka modeli olduğundan dolayı, kısa saçlı taktığınız halde sizi daha erkeksi bir görünüme sokabilir.

Hangi Kıyafetin Üzerine Hangi Kasket Şapka Yakışır?
Kasketler daha çok spor kıyafetlerle uygun olabilirler. Kasket modelleri arasında küçük tip zincirli ve zımbalı modeller vardır. Bu zincirli ve zımbalı modeller daha şık kıyafetlerle giyilebilir. Fermuarlı olan tarzlarda daha spor kıyafetlerle giyilebilir.

Kasketler uzun ve düz saçlı kadınların daha çok tercih etmeleri gereken bir şapka modelidir.

Kaynak; Özlem Özsaruhan

Anahtar Kelimeler; şapka modelleri, kasket modelleri, moda kasketler

Benzer Haber Yok.

Degerli Yorumlarinizi Eksik Etmeyiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2013 ~ Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik, reklam veya öneri, şikayet yada herhangi bir isteğiniz varsa sitenin sağ üstündeki iletişim formunu kullanabilirsiniz.